بیمارستان ایران تحریم ها احمدی نژاد احمدی نژاد

بیمارستان: ایران تحریم ها احمدی نژاد احمدی نژاد هاشمی رفسنجانی اخبار سیاسی و اجتماعی

هنگامی که زیبا‌کلام، خویینی‌ها و احمدی‌نژاد را به هم می‌دوزد!

دربارۀ رفتارهای احمدی نژاد موارد متعددی را می‌توان مطرح کرد ولی هر چه باشد دخلی به خویینی‌ها ندارد. همان گونه که راجع به خویینی‌ها هم اگر نقدی یا سخنی..

ادامه مطلب

بهشتي به بهشت زوري اعتقاد نبود

هر كس تاريخ انقلاب اسلامي را در ذهن يا در كتاب ها يا در مستندات مرور كند شهيد دكتر بهشتي را شخصيتي موثر، متنفذ، آينده نگر، اهل تدبير و برنامه، آشنا به وقت و ..

ادامه مطلب

نماینده بیجار ماجرای درگیری در فرودگاه مهرآباد را تشریح کرد

حمدالله کریمی نماینده بیجار شرح درگیری صبحگاه امروز فرودگاه مهرآباد بین خود و یکی از ماموران راهور ناجا را تشریح کرد.  نماینده بیجار ..

ادامه مطلب

دستگیری 2 همدست عاملان حمله تروریستی به مجلس

دستگیری 2نفر از مرتبطین عملیات تروریستی مجلس شورای اسلامی وحرم امام(ره) در روانسر کرمانشاه به وسیله پلیس امنیت کرمانشاه. دستگیری 2 همدست عاملان حمله ترو..

ادامه مطلب

سکوت دوستان در برابر تخریب عارف قابل قبول نیست / رسولی

یک عضو بنیاد امید ایرانیان با بیان اینکه عارف نقشی در تهیه لیست اصلاح‌طلبان نداشته است گفت: سکوت اکثر دوستان در برابر تهمت‌هایی که به عارف زده می‌شود، ..

ادامه مطلب

مسیر آزادی، انقلاب و ایستادگی بدون یزد معنا ندارد / روحانی

رییس‌جمهور گفت: در خرداد ۹۲ با یکدیگر پیمان بستیم و گفتیم می‌خواهیم در برابر خشونت و افراط ایستادگی کنیم. روحانی: مسیر آزادی، انقلاب و ایستا..

ادامه مطلب

اصولگرایان نهایتا به سمت رئیسی می روند ، تحلیل منتجب نیا از سبد رای قالیباف و رئیسی

رسول منتجب نیا در روزنامه اعتماد نوشت:احتمال کناره گیری آقای قالیباف به نفع رییسی اوج هست، آیا که قالیباف تجربه های شکست گذشته را دارد و در دو دوره ..

ادامه مطلب

ریشه حقوق‌های نجومی در دولت احمدی‌نژاد بود / محسنی اژه‌ای

معاون اول قوه قضائیه با اشاره به ریشه حقوق‌های نجومی گفت: در دوره آقای احمدی‌نژاد در صندوق توسعه ملی ایشان یک روز رای گیری کرد تا کل اختیارات هیات ام..

ادامه مطلب

کاندیدایی که صبح ستاد نداشت بعدازظهر رییس ستاد خود را منصوب کرد

به گزارش ایلنا، در حالیکه محمدباقر قالیباف اعلام کرده بود ستاد انتخاباتی ندارد دقایقی پیش محمد دهقان نماینده مجلس شورای اسلامیبه عنوان مدیر ستاد انتخابات «م..

ادامه مطلب

اگر اصالت داشت به مرحوم هاشمی توهین نمی‌کرد/ آمده بود دزد بگیرداما… ، انتقاد صریح مرعشی از احمدی‌نژاد

مرعشی به دولت نهم و دهم اشاره و تصریح کرد: روزی در مورد آقای احمدی‌نژاد به دوستی گفته بودم اگر جواب این آدم را ندهیم، حرمت‌شکنی خواهد کرد و اگر از ما خلا..

ادامه مطلب