بیمارستان ایران تحریم ها احمدی نژاد احمدی نژاد

بیمارستان: ایران تحریم ها احمدی نژاد احمدی نژاد هاشمی رفسنجانی اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی مسیر آزادی، انقلاب و ایستادگی بدون یزد معنا ندارد / روحانی

رییس‌جمهور گفت: در خرداد ۹۲ با یکدیگر پیمان بستیم و گفتیم می‌خواهیم در برابر خشونت و افراط ایستادگی کنیم.

مسیر آزادی، انقلاب و ایستادگی بدون یزد معنا ندارد / روحانی

روحانی: مسیر آزادی، انقلاب و ایستادگی بدون یزد معنا ندارد

عبارات مهم : انقلاب

رییس جمهور گفت: در خرداد ۹۲ با یکدیگر پیمان بستیم و گفتیم می خواهیم در برابر خشونت و افراط ایستادگی کنیم.

به گزارش ایلنا، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی عصر امروز در مسجد محمدیه (حظیره) یزد گفت: همه ما به خاندان رسالت و امام حسین(ع) علاقه می ورزیم. هرکجا و در هر صحنه که ما بودیم علاقه حسینی بود که ما را در مسیر حق و حقیقت قرار داد.

مسیر آزادی، انقلاب و ایستادگی بدون یزد معنا ندارد / روحانی

او ادامه داد: شب میلاد امام حسین (ع) به معنای شب تولد آزادی، عدالت و ایستادگی و مقاومت و شب تولد عزت و کرامت مسلمانان و آزادی خواهان است.

رییس دولت یازدهم با بیان اینکه یزد جهت من همواره یادآور صدها خاطره قشنگ قبل و بعد از انقلاب هست، اظهار داشت: نخستین روزهایی که من در جمع مردم یزد صحبت کردم، در سال ۵۳ بود و در سال های بعد هم صحبت کردم و آخرین صحبت ام در فرودین ۵۷ بود و بعد از انقلاب بارها به یزد آمدم. اینجا دارالعباده و دارالایمان است.

رییس‌جمهور گفت: در خرداد ۹۲ با یکدیگر پیمان بستیم و گفتیم می‌خواهیم در برابر خشونت و افراط ایستادگی کنیم.

روحانی با بیان اینکه استان یزد، استان قنات، قنوت و قناعت هست، تصریح کرد: این استان، استادان بزرگی داشته هست. دو حوزه بزرگ حوزه که افتخار می کنم شاگرد درس آنها بودم، از یزد بوده اند که آیات محقق داماد و حائری یزدی آمدند. موسس حوزه علمیه قم از یزد بود. مسیر آزادی، انقلاب و ایستادگی بدون یزد معنا ندارد. اینجا شهر مرحوم آیت الله صدوقی هست. اینجا شهر مرحوم آیت الله خاتمی هست. اینجا شهر برادر عزیزم، حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمد خاتمی است.

او با اشاره به شور و اشتیاق استان یزد تصریح کرد: استان یزد، استان اعتدال هست. من صورت مرحوم آیت الله صدوقی را همواره را با اعتدال دیدم؛ چه قبل از انقلاب و چه بعد از انقلاب. این مردم راه اعتدال را به ما آموختند. ما در خرداد ۹۲ با یکدیگر پیمانی جهت آزادی، امنیت و آرامش و تعالی جامعه بستیم.

این نامزد انتخابات ریاست جمهوری افزود: در خرداد ۹۲ با یکدیگر پیمان بستیم و گفتیم می خواهیم در برابر خشونت و افراط ایستادگی کنیم.

مسیر آزادی، انقلاب و ایستادگی بدون یزد معنا ندارد / روحانی

ادامه دارد…

واژه های کلیدی: انقلاب | استان یزد | حسن روحانی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs