بیمارستان ایران تحریم ها احمدی نژاد احمدی نژاد

بیمارستان: ایران تحریم ها احمدی نژاد احمدی نژاد هاشمی رفسنجانی اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار حوادث محاکمه پدر و پسر به اتهام ربودن مرد بدهکار

پدر و پسری که مرد بدهکار را ربوده و وی را یک شبانه‌روز در خانه‌شان زندانی کرده بودند، دیروز پای میز محاکمه ایستادند.

محاکمه پدر و پسر به اتهام ربودن مرد بدهکار

محاکمه پدر و پسر به اتهام ربودن مرد بدهکار

عبارات مهم : ایران

پدر و پسری که مرد بدهکار را ربوده و وی را یک شبانه روز در منزل ارزش زندانی کرده بودند، دیروز پای میز محاکمه ایستادند.

به گزارش جام جم، آخرهای اردیبهشت 96 مرد جوانی به پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران رفت و از پدر و پسری که وی را ربوده و در منزل ارزش زندانی کرده بودند، شکایت کرد.

افشین 37 ساله گفت: سال 91 منزل ای را از یک پدر و پسر به نام های اسماعیل و احمد خریدم و به آنها قول دادم دو ساله پول منزل را به آنها بپردازم. ولی کار و کاسبی ام به هم خورد و نتوانستم در این مدت به قولم عمل کنم. چند بار از آنها مهلت گرفتم ولی آخرین بار این پدر و پسر به بهانه صحبت کردن، مرا سوار ماشین کردند و به زور به منزل ارزش در باقرشهر بردند . آنها یک شبانه روز مرا در منزل نگه داشتند و شکنجه دادند. آنها با زور و ترساندن مجبورم کردند تا چند برگه سفید را امضا کنم. نزدیک صبح که پدر و پسر به خواب رفته بودند، توانستم از منزل آنها فرار کنم.

محاکمه پدر و پسر به اتهام ربودن مرد بدهکار

به دنبال شکایت این مرد، اسماعیل و پسرش ردیابی و بازداشت شدند . پدر و پسر دیروز در شعبه پنجم دادگاه کیفری یک استان پایتخت کشور عزیزمان ایران پای میز محاکمه ایستادند.

در این جلسه افشین جهت پدر و پسر به اتهام آدم ربایی اشد مجازات خواست. سپس اسماعیل 55 ساله که با قرار وثیقه آزاد بود به دفاع پرداخت و گفت: من و پسرم پنج سال قبل منزل مان راکه تنها دارایی مان بود به افشین فروختیم . او با چرب زبانی ما را فریب داد و سرمان کلاه گذاشت. هربار بهانه می آورد و از ما مهلت می گرفت ولی پولمان را نمی داد. منزل مان را از دست داده و آواره شده است بودیم. من و پسرم بعد از دوندگی زیاد حکم جلب افشین را گرفتیم ولی هربار برابر منزل اش می رفتیم، او در منزل نبود.تا این که چند شبانه روز برابر منزل او کشیک دادیم و او را هنگام ورود به منزل اش دیدیم.

پدر و پسری که مرد بدهکار را ربوده و وی را یک شبانه‌روز در خانه‌شان زندانی کرده بودند، دیروز پای میز محاکمه ایستادند.

من و پسرم او را سوار ماشین کردیم تا همراهمان به منزل مان بیاید. او که شوکه شده است بود، خودش چند برگه به ما داد و گفت تا چند روز دیگر پول منزل را به ما می دهد. او گفت برگه ها را به عنوان گارانتی پرداخت پول منزل به ما داده ولی حالا علیه ما شکایت کرده و مدعی است من و پسرم با ترساندن اسناد را از او گرفته ایم .

سپس پسر جوان روبه روی قضات ایستاد و حرف های پدرش را تائید کرد. وی گفت اتهام آدم ربایی را قبول ندارد.

در آخر این جلسه هیات قضایی وارد شور شد تا رای صادر کند.

محاکمه پدر و پسر به اتهام ربودن مرد بدهکار

واژه های کلیدی: ایران | شبانه | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs